KONST / Litografier / Färglitografi 14088595
nr 1408 8595
Guy Bardone
(1927-2015), Frankrike
Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad 91/175, oramat löst blad. Bladets mått: 76x56 cm
Guy Bardone, fransk bildkonstnär född 1927, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:09:24
19/7 19:04:24